4 راه ممکن برای از دست دادن سرمایه در Binomo

4 راه ممکن برای از دست دادن سرمایه در Binomo

نداشتن استراتژی مشخص

برای جلوگیری از باخت باید استراتژی خوبی داشته باشید. در واقع، شما می توانید آن را در هنگام معامله یک امر ضروری بنامید. چه چیزی یک تاکتیک عالی را ایجاد می کند؟ یک روش قدرتمند، زمان مشخص معامله و نکاتی در مورد نحوه مدیریت سرمایه خود. همه اینها با هم یک استراتژی موثر ایجاد می کند.

اگر دائماً ضرر می کنید، احتمالاً روی استراتژی خود به اندازه کافی کار نکرده اید. یا شاید شما حتی یکی را ندارید؟ روش‌های ما برای اطمینان از تجارت روان و به حداقل رساندن ضرر طراحی شده‌اند.

ممکن است متوجه شوید که مقاله‌های ما درباره استراتژی‌ها را در وب‌سایت Binomo Wiki مرور می‌کنید، که ما تمرکز زیادی روی جزئیات داریم. در استراتژی، باید ابزارهای معاملاتی خاص، قوانین مدیریت سرمایه خاص، و زمان های معاملاتی خاص گنجانده شود.

4 راه ممکن برای از دست دادن سرمایه در Binomo

تنها در این صورت است که می توانید تاکتیک خوبی طراحی کنید که شما را به خط مقدم برساند. در غیر این صورت، حرفه تجاری شما می تواند به سرعت به پایان برسد، با پشیمانی بزرگ و بدون پول در جیب.

کنترل نکردن احساسات

احساسات همراه جدایی ناپذیر انسان است. و هیچ چیز غیرمعمولی در احساس ترس هنگام معامله وجود ندارد. اما معامله گر باید از حضور احساسات آگاه باشد و بر آنها کنترل داشته باشد.

در صورتی که همیشه هنگام تصمیم گیری در مورد معاملات بترسید، یک کلمه کلیدی برای شما صبر است. آرامش خود را حفظ کنید، در معاملات عجله نکنید، به قوانین برنامه خود پایبند باشید. یک برنامه خوب چیزی است که می تواند معاملات و سرمایه شما را ذخیره کند. تجارت را برنامه ریزی کنید و طرح را معامله کنید!

4 راه ممکن برای از دست دادن سرمایه در Binomo
احساسات می توانند حتی یک استراتژی خوب را خراب کنند

در اینجا مجموعه‌ای از قوانین را آماده کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند تا احساسات را کنترل کنید:

  • بیش از 100 دلار در روز درآمد نداشته باشید. بعد از اینکه پول اضافی به دست آوردید، حساب واقعی را باز کنید و اگر هنوز تمایل به معامله دارید، به حساب کاربری بروید.
  • معاملات 1 دقیقه ای را باز نکنید.
  • استراتژی خوبی داشته باشید هر تاکتیک مناسبی در Binomo کارساز خواهد بود.
  • هر استراتژی سازگاری را که از موجودی حساب شما محافظت می کند، اعمال کنید.

نکات این مقاله با هدف کمک به شما در کنترل اعمالتان است. و نه تنها هنگام معامله در Binomo، بلکه در سایر کارهای روزمره نیز.

به اندازه کافی باور نداشتن

از دست دادن مقداری سرمایه در حین معامله طبیعی است. با این حال، شما نباید برای مدت طولانی در این مورد بمانید.

شاید، شما تحصیلات خوبی دارید و دانش زیادی در مورد بازارها و تحلیل تکنیکال دارید. با این حال، ممکن است سرمایه خود را از دست بدهید. معمولاً کسی چیزهای زیادی می داند، اما عدم اعتماد به نفس باعث می شود که او معامله گر خیلی خوبی نباشد. تجربه تجارت نیز مهم است. شما می توانید یک استراتژی واقعا خوب داشته باشید، اما برای اینکه بتوانید زمانی که شرایط بازار مورد انتظار رخ می دهد، ماشه را بکشید، باید آن را تمرین کنید.

4 راه ممکن برای از دست دادن سرمایه در Binomo
دانش تجارت کلید موفقیت است

ممکن است متوجه شوید که هیچ چیز عجیبی در بازده یک هفته ای بین 300 تا 400 دلار با سرمایه اولیه 1000 دلار وجود ندارد. با این حال، از همان ابتدا حریص نباشید. از کوچک شروع کنید، فقط چند صد سرمایه گذاری کنید و ببینید که چگونه پیش خواهد رفت. دانش خود را عمیق تر کنید و مهارت های خود را افزایش دهید.

آیا این کارگزار شماست که باعث می شود معامله خود را از دست بدهید؟

داستان های زیادی در مورد رفتار ناعادلانه دلالان وجود دارد. کارگزاران زیادی با شهرت بد وجود دارند. برخی از آنها می توانند قیمت ها را دستکاری کنند، برخی دیگر می توانند برداشت شما را قفل کنند. شما می توانید در مورد برخی از شیوه های بد در مقاله ما بخوانید. آیا وقتی از Binomo استفاده می کنید اینطور است؟ نباید باشد. اما البته، شما همیشه باید معاملات خود را دنبال کنید، بررسی کنید که آیا قیمت ها صحیح هستند یا خیر. و اگر مشکلی پیش بیاید یا رفتار پلت فرم مشکوکی پیدا کنید، حق کامل دارید که واکنش نشان دهید و توضیح بخواهید.

4 راه ممکن برای از دست دادن سرمایه در Binomo
اگر مشکلی پیش آمد، یک اسکرین شات بگیرید تا اثبات شود

در لحظه ای که چنین چیزی را تشخیص دادید، توصیه می کنیم عکس بگیرید، ایمیل بفرستید و منتظر توضیح مناسب باشید. کارگزار شما هیچ راه حل دیگری مانند بازپرداخت کامل ضرر شما نخواهد داشت.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!