4 روش ممکن برای از دست دادن وجوه در Binomo

4 روش ممکن برای از دست دادن وجوه در Binomo

نداشتن استراتژی مشخص

برای جلوگیری از باختن باید استراتژی خوبی داشته باشید. در واقع ، وقتی صحبت از معامله می شود می توانید آن را یک امر ضروری بنامید. چه چیزی یک تاکتیک عالی را ایجاد می کند؟ یک روش قدرتمند ، زمان معاملاتی مشخص و نکاتی در مورد نحوه مدیریت سرمایه خود. همه اینها با هم یک استراتژی موثر ایجاد می کنند.

اگر دائماً ضرر می کنید ، احتمالاً روی استراتژی خود به اندازه کافی کار نکرده اید. یا شاید حتی شما یکی ندارید؟ روش های ما برای اطمینان از معاملات روان و به حداقل رساندن ضررها طراحی شده اند.

مشاهده مقاله های ما در مورد استراتژی های وب سایت Binomo Wiki ، متوجه می شویم که ما تمرکز زیادی بر مشخصات داریم. در استراتژی باید ابزارهای معاملاتی خاص ، قوانین خاص مدیریت سرمایه و زمان معاملات خاص وجود داشته باشد.

4 روش ممکن برای از دست دادن وجوه در Binomo

فقط در این صورت است که می توانید یک تاکتیک خوب طراحی کنید که شما را به خط مقدم برساند. در غیر این صورت ، تجارت حرفه ای شما ممکن است سریع ، با تاسف بزرگ و بدون بودجه در جیب شما به پایان برسد.

کنترل احساسات نیست

احساسات همراه جدائی ناپذیر انسان است. و احساس ترس هنگام معامله هیچ چیز غیر عادی نیست. اما معامله گر باید از وجود احساسات آگاه باشد و بر آنها تسلط یابد.

در صورت ترسیدن همیشه در هنگام تصمیم گیری در مورد تجارت ، یک کلمه کلیدی برای شما صبر است. آرام باشید ، در معاملات عجله نکنید ، به قوانین موجود در برنامه خود پایبند باشید. یک برنامه خوب این است که چه چیزی می تواند تجارت و سرمایه شما را پس انداز کند. برنامه ریزی تجارت و تجارت طرح!

4 روش ممکن برای از دست دادن وجوه در Binomo
احساسات می توانند حتی یک استراتژی خوب را خراب کنند

در اینجا ما مجموعه ای از قوانین را برای کمک به شما در کنترل احساسات آماده کرده ایم:

  • روزانه بیش از 100 دلار درآمد کسب نکنید. بعد از اینکه پول اضافی کسب کردید ، حساب واقعی خود را برگردانید و اگر هنوز تمایل به تجارت دارید به سراغ یک حساب کاربری بروید.
  • معاملات 1 دقیقه ای را باز نکنید.
  • استراتژی خوبی داشته باشید. هر تاکتیک مناسبی در Binomo کار خواهد کرد.
  • هر استراتژی سازگاری را که از موجودی حساب شما محافظت می کند ، اعمال کنید.

نکات موجود در این مقاله کمک به شما در کنترل اعمال شماست. و نه تنها هنگام معامله در Binomo بلکه در سایر کارهای روزمره نیز.

باور کافی نداشته باشد

از دست دادن برخی وجوه در هنگام معامله امری طبیعی است. هرچند نباید خیلی طولانی روی این موضوع بنشینید.

شاید ، شما به خوبی تحصیل کرده باشید و دانش زیادی در مورد بازارها و تجزیه و تحلیل فنی داشته باشید. هنوز هم ممکن است بودجه خود را از دست بدهید. معمولاً ، کسی چیزهای زیادی می داند ، اما عدم اعتماد به نفس باعث می شود تاجر خوبی نباشد. تجربه تجارت نیز مهم است. شما می توانید یک استراتژی واقعا خوب داشته باشید ، اما برای اینکه بتوانید در شرایط پیش بینی شده بازار ماشه را بکشید ، باید آن را تمرین کنید.

4 روش ممکن برای از دست دادن وجوه در Binomo
دانش معامله رمز موفقیت است

ممکن است دریابید که در یک هفته بازدهی بین 300 تا 400 دلار با سرمایه اولیه 1000 دلار چیز عجیبی نیست. با این حال ، از ابتدا حرص نخورید. کم شروع کنید ، فقط چند صد سرمایه گذاری کنید و ببینید که چگونه پیش خواهد رفت. دانش خود را عمیق تر کرده و مهارت های خود را ارتقا دهید.

آیا این واسطه شماست که باعث می شود تجارت خود را از دست بدهید؟

داستانهای زیادی درباره رفتار غیرمنصفانه کارگزاران وجود دارد. بسیاری از دلالان با شهرت بد وجود دارند. برخی از آنها می توانند قیمت ها را دستکاری کنند ، برخی دیگر می توانند برداشت شما را قفل کنند. شما می توانید در مورد برخی از اقدامات بد در مقاله ما بخوانید. آیا وقتی از Binomo استفاده می کنید اینگونه است؟ نباید باشد اما مطمئناً ، شما همیشه باید معاملات خود را دنبال کنید ، درستی قیمت ها را بررسی کنید. و اگر مشکلی پیش بیاید یا رفتار مشکوکی در بستر نرم افزاری پیدا کنید ، کاملاً حق واکنش و درخواست توضیح دارید.

4 روش ممکن برای از دست دادن وجوه در Binomo
اگر مشکلی پیش آمد ، از اسکرین شات بگیرید تا اثبات کنید

لحظه ای که چنین چیزی را تشخیص دادید ، به شما توصیه می کنیم که یک عکس بگیرید ، یک ایمیل ارسال کنید و منتظر توضیح درست باشید. کارگزار شما راه حل دیگری مانند بازپرداخت ضرر و زیان کامل شما نخواهد داشت.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!