با ترکیب Binomo بدست آورید

با ترکیب Binomo بدست آورید
آیا هنگام معامله در بستر Binomo هدف سود هفتگی دارید؟ خوب ، من امیدوارم که شما انجام دهید. ثابت شده است که داشتن آن مزایای زیادی به همراه دارد و اثر روانی مثبتی دارد. شما معاملاتی را وارد خواهید کرد که شما را به سمت هدف خود سوق می دهند. از طرف دیگر ، وقتی به هدف هفتگی که می دانید می رسید ، می توانید برای بقیه هفته استراحت کنید.

در این راهنما ، می خواهم به شما نشان دهم که شما یک درآمد عظیم با حداقل 20٪ هفتگی پول اضافی دارید. من قصد دارم در مورد نمونه ای از تجارت در Binomo به مدت 1 سال با مبلغ اولیه 1000 دلار صحبت کنم.


جمع آوری پول شما در 1 سال

50 هفته این زمان باقی مانده پس از کسر تعطیلات در تجارت تجاری از 52 هفته در سال است. و این زمان آن است که با علم کاملاً اثبات شده ترکیب ، 20 درصد بازده هفتگی را تأمین کنید.

با فرض اینکه همه چیز طبق برنامه پیش برود ، حساب موجودی اولیه شما 1000 دلار و هدف سود هفتگی شما 20 درصد است ، باید در طول 5 روز کاری هفته 200 دلار دریافت کنید. هفته بعد ، شما باید 1200 دلار داشته باشید.

در حال حاضر ، مفهوم ترکیبی به معنای افزودن پول اضافی به دست آمده به سرمایه است. به این ترتیب ، در هفته دوم معاملات ، هدف شما از 1200 دلار یعنی 240 دلار ، 20 درصد خواهد بود. اگر این کار را برای 50 هفته از سال ادامه دهید ، در واقع سود هنگفتی خواهید داشت.

با این حال ، به خاطر داشته باشید که هیچ تضمینی هنگام معامله وجود ندارد. حتی اگر بهترین معامله گر جهان باشید ، ممکن است با ضررهایی روبرو شوید. هنگام معامله بسیار مراقب باشید تا بیش از موفقیت خود ضرر نکنید.


استراتژی تلفیقی و وارن بافت

وارن بافت یکی از ثروتمندترین مردان عصر ما است. اگر نام او را نشنیده اید ، بگذارید فقط به شما بگویم که دارایی خالص وی 82 میلیارد دلار تخمین زده می شود. اما نکته جالب تر این است که چگونه او به آنجا آمده است.

وارن بافت سرمایه گذاری را در 14 سالگی با سرمایه 5000 دلاری آغاز کرد. ثروت او در طول 70 سال به 82 میلیارد دلار رسیده است. شما می توانید از این اعداد محاسبه کنید که بازده سالانه وی حدود 25-26 بوده است.

خوب ، این بیش از 20 درصد سود هفتگی در Binomo است که شما را در یک سال به یک میلیون می رساند.

با ترکیب Binomo بدست آورید
چگونه وارن بافت ثروت خود را ساخت

به نمودار بالا نگاه کنید. 1 میلیون در یک سال با 20 returns بازده هفتگی و استراتژی ترکیبی می تواند کار کند.

آنچه ما می توانیم از وارن بافت یاد بگیریم این است که حتی با یک بازده بسیار اندک در هفته هنگام استفاده از ترکیب می توانید به مرور زمان ثروت زیادی کسب کنید. البته ، هیچ چوب جادویی وجود ندارد که میلیون ها دلار شما را واقعی کند. شما باید برای این کار کنید. و از ضرر و زیان دوری کنید. این نیز درسی از وارن بافت است.

این همیشه ممکن نخواهد بود مطمئناً ضررهایی را تجربه خواهید کرد. با این حال ، ناامید نشوید. حتی اگر چند قدم به عقب برگردید ، باز هم می توانید 20٪ در پایان هفته دریافت کنید ، به شرطی که مطالعه ، تمرین و اجرا کنید.

با ترکیب Binomo بدست آورید
قوانین طلایی وارن بافت

همانطور که قبلاً گفته شد ، باخت بخشی از این بازی است. وارن بافت می گوید حتی یک دلار از سرمایه خود را از دست ندهید. اما ما می توانیم این را در این کلمات بیان کنیم: هرگز هفته را با حساب متعادل کوچکتر از ابتدا بسته نکنید. روی آن 20 درصد ثابت قدم نمانید

شاید یک هفته شما فقط 3 درصد کنید. اما یک هفته دیگر ممکن است 80 درصد بسته شوید. مهمترین چیز این است که به طور کلی درآمد اضافی داشته باشید. و خواهید دید که ثبات ثمر می دهد.


معامله در مقابل سرمایه گذاری

ثروت وارن بافت عمدتاً از طریق سرمایه گذاری در صندوق ها تامین می شد. تجارت نوعی داستان متفاوت است.

با ترکیب Binomo بدست آورید
برای کسب سود باید استراتژی داشته باشید

استراتژی های سنتی مبتنی بر خرید و نگهداری تنها زمانی سود را افزایش می دهند که ارزش سهام افزایش یابد. از طرف دیگر ، معاملات مشتقات مالی به شما امکان می دهد بدون توجه به افزایش یا کاهش قیمت ، درآمد بیشتری کسب کنید. در نتیجه ، ثروت شما می تواند بسیار سریعتر از زمانی که سرمایه گذار بودید افزایش یابد.

بسیار مهم است که شما یک استراتژی داشته باشید. اگر می خواهید درآمد اضافی دریافت کنید ، باید آن را داشته باشید و نحوه استفاده از آن را بدانید. خوشبختانه استراتژی های زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. مطمئن شوید که یکی را انتخاب می کنید که مناسب شماست.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!