برنامه کسب درآمد هفتگی در پلتفرم Binomo

برنامه کسب درآمد هفتگی در پلتفرم Binomo


بازده هفتگی را در Binomo دریافت کنید

اکتبر برای من خیلی خوب تمام شد. اگرچه سود در 2 هفته گذشته اندکی کاهش یافته است، اما من هنوز هر روز موفق به کسب درآمد شدم. در مجموع، ماه اکتبر حدود 1000 دلار یا بیشتر سود برای من به ارمغان آورد.

اگر تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه در Binomo درآمد اضافی کسب کنید، این راهنما برای شماست. در اینجا پاسخ سوال خود را خواهید یافت. بیایید به آن برسیم!


بسیاری از معامله گران برای تجارت در پلت فرم Binomo تلاش می کنند. چگونه می توانم درآمد ثابت اضافی دریافت کنم؟


نقش مهم صبر

صبر یک فضیلت است. گاهی اوقات بهتر است معاملات کمتری انجام دهید تا اینکه فقط به خاطر خود معامله کنید. روزهایی هست که فقط 4 معامله وارد می کنم. یا حتی کمتر. زیرا قبل از اینکه بتوانید به انجام معامله فکر کنید، باید شرایط ایده آل بازار را تعیین کنید. و تنها زمانی می توانید بازار را شناسایی کنید که نمودارها را با حوصله برای ساعت ها تجزیه و تحلیل کنید.

تجزیه و تحلیل باید شامل استراتژی شما باشد. شرایطی که به دنبال آن هستید باید برای استفاده از استراتژی شما به اندازه کافی مساعد باشد. علاوه بر این، تنها به این دلیل که وضعیت ورود خوبی در این بازار وجود ندارد، نمی توانید به بازار دیگری بروید.

من می دانم که اگر منتظر شرایط مناسب بازار باشم، معاملات من شانس بیشتری برای موفقیت دارند. این معامله من را به یاد تک تیراندازی می اندازد که برای شلیک کامل باید منتظر شرایط مناسب باشد.

برنامه کسب درآمد هفتگی در پلتفرم Binomo
یک تاجر مانند یک تک تیرانداز است

بهترین معامله گران دقیقاً مانند تک تیراندازها هستند. آنها قبل از شروع معامله، صبورانه منتظر شرایط ایده آل هستند. داشتن یک برنامه تجاری شخصی کمک بیشتری خواهد کرد. من توصیه می کنم یکی را ایجاد کنید که مکمل اهداف تجاری شما باشد.

این طرح برای معامله‌گری که هدفش کسب درآمد 100 دلار در روز است و برای کسی که می‌خواهد 50 دلار در روز درآمد داشته باشد، متفاوت خواهد بود. برای تهیه یک برنامه معاملاتی خوب، باید دو جزء اصلی را در نظر بگیرید. یکی مربوط به تراکنش های شخصی شما و دیگری مربوط به مدیریت کلی حساب Binomo شما است. حال، بخشی که به معاملات فردی شما مربوط می شود، در مورد شرایط بازار مورد نیاز برای ورود به معامله است مانند:

  • مقدار سرمایه گذاری برای یک تجارت
  • ابزار مالی که می خواهید استفاده کنید
  • مدت زمان معامله
  • طرح مدیریت سرمایه

آخرین مورد فهرست شده این است که برنامه مدیریت سرمایه باید شامل موارد زیر باشد:

  • مقدار پولی که می خواهید در یک روز به دست آورید
  • تعداد تراکنش هایی که می خواهید در یک روز انجام دهید
  • مقدار پولی که می خواهید از هر معامله سود ببرید
  • مقدار سرمایه ای که برای رسیدن به هدف سود روزانه نیاز دارید
  • حداکثر مقدار ضرر احتمالی قبل از پایان معاملات برای آن روز

ساختن طرح معاملاتی چندان سخت نیست. آنچه در ادامه می آید این است. منظورم این است که داشتن یک برنامه یک چیز است، اما استفاده از آن، پایبندی به آن و کار کردن روی آن بخش سخت است. یک مجله تجاری دوست یک معامله گر موفق است. معاملات و دلایل هر معامله را پیگیری می کند. به تجزیه و تحلیل عملکرد کمک می کند.

برنامه کسب درآمد هفتگی در پلتفرم Binomo
شما باید تمام معاملات خود را مستند کنید

حفظ ژورنال معاملاتی خود ارزش زیادی دارد. مقالات در OlympTradeWiki.com از تجربه ما نوشته شده اند و چیزی وجود ندارد که ما خودمان امتحان نکرده باشیم. اکنون، برای کسب درآمد اضافی، شما را تشویق می کنم که دانش را در عمل به کار ببندید. و طبیعتاً ژورنال معاملاتی را نگه دارید.

با Binomo درآمد بیشتری کسب کنید

شما می توانید از معامله گران حرفه ای، از اشتباهات و موفقیت های آنها چیزهای زیادی یاد بگیرید. این می تواند مسیر شما را برای کسب ثروت به عنوان یک معامله گر کوتاه کند. و این همان چیزی است که در وب سایت OlympTradeWiki.com پیدا خواهید کرد.

اما فراموش نکنید که فقط با تمرین می توانید مهارت های خود را ارتقا دهید. هیچ فرمول جادویی برای موفقیت وجود ندارد. و اینجا جایی است که حساب آزمایشی Binomo در دسترس است. قبل از اینکه وارد یک حساب واقعی شوید، مدتی با یک حساب تمرین رایگان معامله کنید. این موفقیت را تضمین نمی کند اما شانس شما را بهبود می بخشد.


طرح شخصی خود را در Binomo بسازید

از سه طریق می توانید درآمد اضافی کسب کنید. یکی از آنها تجارت به تنهایی است. به این ترتیب شما تنها مسئول موفقیت و شکست خود هستید. این به شما بستگی دارد که چگونه برنامه معاملاتی را بسازید و انجام دهید.

ماجراجویی من با تجارت در Binomo با باز کردن یک حساب آزمایشی رایگان شروع شد. حدود یک ماه تمرین کردم. سپس احساس کردم کاملاً آماده هستم تا وارد حساب واقعی Binomo شوم. من 30 دلار واریز کردم و قصد داشتم روزانه 2 دلار درآمد داشته باشم.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش می رفت، تا پایان هفته 10 دلار درآمد داشتم. من در مورد بازه زمانی 5 دقیقه ای تصمیم گرفتم و مبلغ سرمایه گذاری بیشتر از 1 دلار نباشد. و این قوانینی که من تا امروز رعایت می کنم.

برنامه کسب درآمد هفتگی در پلتفرم Binomo
طرح معاملاتی شما کلید موفقیت است

احتمالاً از خود می پرسید که دو راه دیگر برای کسب درآمد اضافی چیست. خوب، مورد دوم این است که برای سیگنال ها پرداخت کنید.

به این ترتیب شما مجبور نیستید ساعت ها وقت صرف تجزیه و تحلیل بازار کنید زیرا افرادی هستند که آن را برای شما می سازند. سپس سیگنال هایی را برای شما ارسال می کنند که چه زمانی وارد معامله شوید. اما به یاد داشته باشید، آنها مسئولیت خساراتی که ممکن است متحمل شوید را بر عهده نخواهند گرفت.

همچنین گزینه ای برای سرمایه گذاری پول با مدیران صندوق وجود دارد.

کاری که آن‌ها انجام می‌دهند این است که به نام شما معامله می‌کنند و پس از آن سود را به اشتراک می‌گذارند. اما خطر بسیار بالایی در آن وجود دارد. شرایطی وجود داشت که صندوق های سرمایه گذاری بزرگ سقوط کردند. علاوه بر این، برای شروع به مقدار زیادی پول نیاز است.

من قطعا به گزینه اول رای خواهم داد. خودتان این کار را انجام دهید و مسئولیت کامل معاملات خود را بر عهده بگیرید. من 4 ماه است که در Binomo هستم و سود ماهانه من در حال رونق است.

من می توانم به دلیل داشتن یک برنامه معاملاتی شخصی خوب و استفاده از استراتژی های مدیریت پول مناسب، درآمد بیشتری کسب کنم. من مطمئن هستم که شما از انجام همین کار سود خواهید برد.


نکات بیشتر در مورد نحوه تولید پول پایدار اضافی در Binomo

مقدار سرمایه گذاری در هر معامله باید 5٪ یا کمتر از موجودی حساب باشد. برخی از معامله گران پول زیادی را در یک معامله، حتی 100٪، به امید بازدهی بالا می گذارند. اما از آنجایی که هیچ تضمینی در تجارت وجود ندارد، می تواند آخرین معامله ای باشد که انجام می دهند.

علاوه بر این، فقط چند تراکنش را در روز انجام دهید. من در یک روز بیش از 10 معامله وارد نمی کنم. ممکن است فکر کنید هر چه بیشتر باشد، سود بیشتر است. اما لزوماً به این شکل کار نمی کند. در واقع، منجر به قرار گرفتن در معرض خطر بزرگتر می شود.

هر بار که می خواهید یک استراتژی جدید معرفی کنید، ابتدا به حساب آزمایشی خود بروید. به این ترتیب، از برخی ضررها جلوگیری خواهید کرد.

بازه زمانی را انتخاب کنید که بیشتر از 1 دقیقه باشد. هنگامی که نمودارها را برای مدت طولانی تری مشاهده می کنید، به سادگی راحت تر تجزیه و تحلیل می شوند. و اگر تحلیل شما درست باشد، به احتمال زیاد در نهایت سود خواهید داشت.

اینها توصیه های خوبی است که برای شما دارم که به شما کمک می کند تا در Binomo سود ثابت بیشتری کسب کنید. آیا می خواهید چیزی اضافه کنید؟ یا دوست دارید داستان خود را برای ما تعریف کنید؟ بخش نظراتی که در زیر خواهید یافت فقط برای همین است!

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!