چگونه اخبار را در Binomo معامله کنیم

چگونه اخبار را در Binomo معامله کنیم


نحوه استفاده از اخبار

آیا می دانید هنگام معامله در Binomo چگونه از اخبار استفاده کنید؟

تعدادی از عوامل وجود دارد که می تواند بر چگونگی، چرایی، زمان و مکان خرید مشتریان تأثیر بگذارد. دلایل متعددی می توانند نیازها، خواسته ها و خواسته هایی را که بازار هدف را توصیف می کنند، هدایت کنند.
چگونه اخبار را در Binomo معامله کنیم
یکی از این تأثیرات، اخبار است. خواه این چیزی باشد که به طور غیرمنتظره در وب خوانده شده باشد یا در برنامه خبری آخر شب در تلویزیون تماشا شده باشد، این خبر می تواند بر نحوه و آنچه بازار هدف فکر می کند تأثیر بگذارد.

در این مقاله، انواع مختلفی از اخبار را که می‌توانند بر معاملات تأثیر بگذارند و اینکه چگونه دانستن نحوه استفاده از اخبار هنگام معامله در Binomo می‌تواند بر معاملات شما تأثیر بگذارد، بحث خواهیم کرد.


انواع اخباری که می توانند بر معاملات تاثیر بگذارند

بیشتر انواع اخباری که می‌توانند فرآیند تصمیم‌گیری مصرف‌کننده را هدایت کنند، می‌توانند به‌عنوان ماهیت اقتصادی، مالی یا سیاسی، ترکیبی از هر دو یا گاهی اوقات هر سه طبقه‌بندی شوند.

به عنوان مثال، اخبار در مورد چگونگی رونق صنعت گردشگری کشور می تواند به طور غیر مستقیم باعث افزایش نرخ ارز شود. در همین حال، اخبار مربوط به ناآرامی های داخلی می تواند باعث سقوط و سوختن قیمت سهام شود. هنگامی که در پلتفرم Binomo معامله می کنید، این موارد بسیار مهم هستند.

اخبار اقتصادی اخبار
اقتصادی به ساده‌ترین معنی، نحوه تخصیص منابع و تولید و مصرف کالاها و خدمات توسط دولت را گزارش می‌دهد.

از نظر فنی تر، ساختار منابع یک دولت را از طریق تولید ناخالص داخلی و تولید ناخالص ملی و همچنین نرخ ارز، نرخ تورم، نرخ بهره، بدهی و تراز تجاری توصیف می کنند. آنها همچنین وضعیت اعضای دولت را مانند نرخ بیکاری و بیکاری و روند هزینه های مصرف کننده توصیف می کنند.

این انتشارات معمولاً منجر به دانستن اینکه کدام صنایع در داخل ایالت رونق دارند، کدام‌ها امیدوارکننده هستند و انتظار می‌رود کدام یک کاهش نشان دهند، می‌شود. درک روند هزینه های مصرف کننده همچنین می تواند منجر به سرمایه گذاری در مناطقی شود که مشتریان تمایل بیشتری به خرج کردن پول خود دارند.

اخبار مالی
چگونه اخبار را در Binomo معامله کنیم

اخبار مربوط به وضعیت مالی شرکت ها بر نحوه نگرش مشتریان، مصرف کنندگان، سهامداران و حتی شرکای آنها تأثیر می گذارد. برای مثال، هر چه ارقام مالی شرکت بهتر از پیش بینی شده باشد، قیمت سهام آن بالاتر می رود. این نیز برعکس است – اگر سودآوری شرکت کمتر از پیش‌بینی‌شده باشد، به احتمال زیاد قیمت سهام آن کاهش خواهد یافت.

این مهم است که معامله‌گران با اخبار مالی همراه باشند زیرا دانستن اینکه کدام شرکت‌ها از نظر مالی پیشرفت می‌کنند یا انتظار می‌رود برای دوره بعدی این کار را انجام دهند، مبنایی برای نهادهای شخص ثالث در ایجاد مشارکت و تعیین سرمایه‌گذاری است.

اخبار سیاسی
اینکه چه کسی به عنوان رهبر دولت رای می‌گیرد تأثیر زیادی بر این دارد که کدام بخش‌ها و صنایع ایالت بیشترین و کمترین حمایت را دریافت می‌کنند. بی‌ثباتی سیاسی، که احتمالاً می‌تواند ناشی از رویدادهایی مانند یک انقلاب، اعم از مسلحانه یا مسالمت‌آمیز، و استیضاح یا مرگ یک رهبر سیاسی اصلی باشد، می‌تواند تغییرات عمده‌ای را در روند بازار ایجاد کند.

علاوه بر این، رویدادهای احتمالی کم اما با تأثیر زیاد مانند حملات تروریستی یا شیوع بیماری های همه گیر می تواند بازار را از استفاده از قدرت خرید خود به شدت کند کند. بلایای طبیعی مانند زلزله، طوفان، سونامی و سیل می توانند به طور قابل توجهی اولویت بندی تولید بازیگران صنعت و مصرف بازار را تغییر دهند.

در حالی که نظرات فردی می تواند به طور ناخودآگاه تحت تأثیر اخبار برای درازمدت قرار گیرد، این موارد به دلیل سال ها شرایط فرهنگی و اجتماعی که یک فرد پشت سر می گذارد، متفاوت است.

به طور کلی، واکنش بازار به یک خبر معمولا از 30 دقیقه تا دو ساعت طول می کشد، اگرچه بسته به شدت عواقب، وسعت از نظر مساحت زمین و پوشش بخش ها می تواند تا 3 تا 4 روز طول بکشد. تحت تاثیر واکنش های زنجیره ای هنگامی که از اخبار به عنوان راهنما هنگام معامله در Binomo استفاده می کنید، حتماً این را در نظر داشته باشید.


استفاده از ویژگی اخبار در Binomo

خوشبختانه برای معامله گران Binomo، این شرکت در واقع این ویژگی را بر روی پلتفرم ارائه می دهد.
چگونه اخبار را در Binomo معامله کنیم
برای مشاهده ویژگی News، به سادگی روی نماد تقویم در پانل سمت چپ نمودار معاملاتی Binomo خود کلیک کنید.
چگونه اخبار را در Binomo معامله کنیم
سپس می‌توانید تمام اخبار اقتصادی مهمی را که می‌توانند بر تجارت شما تأثیر بگذارند، در پاراگراف‌هایی با اندازه بیت مشاهده کنید. این بدان معنی است که شما نیازی به صرف زمان اضافی برای خواندن اخبار ندارید - فقط می توانید مهم ترین و ساده ترین بخش ها را در پلت فرم Binomo مشاهده کنید.
چگونه اخبار را در Binomo معامله کنیم
البته، اگر به چیزی که اخیراً دیدید علاقه مند هستید، همیشه می توانید ترجیح دهید درباره موضوع بیشتر بخوانید. برای انجام این کار، فقط روی دکمه "بیشتر بخوانید" کلیک کنید و بقیه مقاله را به شما نشان می دهد.

مسلما، در حال حاضر، تنها نوع اخبار موجود در این پلتفرم، اقتصادی است، بنابراین اگر می‌خواهید مثلاً اخبار سیاسی را ببینید، باید جای دیگری را جستجو کنید. اما هنوز هم یک ویژگی بسیار مهم است که اگر می خواهید تجارت خود را به سطح بعدی ببرید، باید از آن استفاده کنید.


چرا اخبار در معاملات مهم است؟

چگونه اخبار را در Binomo معامله کنیم
دانستن نحوه استفاده از اخبار هنگام معامله در پلتفرم Binomo برای یک حرفه تجاری موفق حیاتی است. اخبار در واقع یکی از در دسترس ترین منابع اطلاعات واقعی حتی در تجارت است. فراز و نشیب های اقتصاد نشان دهنده موقعیت بازار نسبت به قدرت خرید آن است. وضعیت مالی یک شرکت یا صنعت، تصمیمات اتخاذ شده توسط سایر سازمان ها را در همان زنجیره تامین هدایت می کند. هوای سیاسی یک کشور تعیین کننده اعتماد یا تردید بازار برای هدر رفتن است.

با دانشی که اخبار ارائه می کند، می توانید راه حل مناسبی برای معضل معاملاتی که در مورد آن فکر می کنید آسان تر کنید. و البته، اگر هنوز این کار را نکرده‌اید، مطمئن شوید که اکنون برای یک حساب آزمایشی رایگان در Binomo ثبت نام کرده‌اید تا در هنگام معامله از اخبار استفاده کنید!

در سفر تجاری خود با Binomo موفق باشید!
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!