نحوه استفاده از ابزار معاملاتی همپوشانی ساعات بازار ارز Binomo

نحوه استفاده از ابزار معاملاتی همپوشانی ساعات بازار ارز Binomo
آیا علاقه مندید بدانید که کدام ساعات بازار مشتقه برای معامله جفت ارزهای مختلف بهترین است؟

نگران نباشید، بسیاری از معامله گران مبتدی دقیقاً همین سؤال را دارند. خوشبختانه، این چیزی است که تنها با مطالعه جدول زمانی و آشنایی با جفت ارز انتخابی خود به راحتی می توان به آن پاسخ داد.


جفت ارزهای برتر برای معامله در Binomo

معامله گران Binomo می توانند بیش از 80 جفت ارز مختلف را معامله کنند. با این حال، برای این راهنما، ما فقط بر روی 9 جفت ارز برتر برای معامله در Binomo تمرکز خواهیم کرد. این جفت ها در 6 جلسه مختلف بازار قابل معامله هستند. در جدول زیر می توانید برنامه ها را برای خودتان مشاهده کنید.
نحوه استفاده از ابزار معاملاتی همپوشانی ساعات بازار ارز Binomo


نحوه استفاده از ابزار معاملاتی همپوشانی ساعات بازار مشتقات Binomo

باید اعتراف کنیم که یادگیری زمان معامله جفت ارز معمولا ساده تر از انجام آن است، به خصوص اگر شما تازه کار هستید. باز هم، عوامل مختلفی وجود دارد که باید قبل از معامله در نظر بگیرید.

در اینجا سه ​​نکته وجود دارد که هنگام معامله جفت ارز باید به خاطر بسپارید:
  1. باید بدانید چه زمانی بازارهای مختلف در رابطه با جفت ارز خاص شما باز هستند.
  2. باید بدانید چه زمانی بازارهای مشتقات با هم همپوشانی دارند.
  3. باید بدانید چه زمانی همپوشانی بر اساس منطقه زمانی شما اتفاق می افتد.

مثال دنیای واقعی: اگر می‌خواهید EUR/USD معامله کنید و اهل سنگاپور هستید، ابتدا باید بدانید که جفت ارز EUR/USD فقط در بازارهای نیویورک و اروپا باز است. دوم، باید بدانید که وقتی بازارها در آن نقطه از جهان باز هستند، عصر در سنگاپور است، به این معنی که باید از قبل برنامه ریزی کنید.

ساعت ساعت بازار Binomo

اکنون که این سه مورد را می‌دانیم، وقت آن است که نگاهی به ابزار ساعت ساعت بازار مشتقات خود بیاندازیم.

نگران نباشید، استفاده از آن بسیار آسان است. می‌توانید با انتخاب منطقه زمانی خود در منوی کشویی و کلیک کردن روی دکمه «برو» شروع کنید. جدول باید تغییر کند و زمان خاصی را نشان دهد که هر جفت ارز در بازارهای خاص خود باز است، بر اساس منطقه زمانی شما. این به شما امکان می دهد معاملات خود را از قبل برنامه ریزی کنید زیرا از قبل می دانید بهترین زمان برای معامله جفت ارزهای خاص شما چه زمانی است.
نحوه استفاده از ابزار معاملاتی همپوشانی ساعات بازار ارز Binomo

بهترین زمان برای معامله چه زمانی است؟

پاسخ به این سوال بستگی به این دارد که جفت ارز مورد نظر شما کدام است. هنگامی که مشخص کردید دقیقاً چه چیزی را می خواهید معامله کنید، قدم بعدی شما این است که ببینید چه زمانی ساعات بازار آنها با هم تداخل دارند. در نهایت، باید بررسی کنید که زمان مربوطه در رابطه با منطقه زمانی شما چقدر است.

به عنوان مثال، بیایید بگوییم که شما علاقه مند به معامله جفت ارز GBP/USD هستید. گام بعدی تعیین زمان تداخل جلسات لندن و نیویورک خواهد بود. دانستن اینکه چه زمانی ساعات بازار باز است، بهترین فرصت ها را برای معامله در اختیار شما قرار می دهد، زیرا این زمانی است که بیشترین حجم معاملات نیز اتفاق می افتد.

یا می‌دانید، همیشه می‌توانید از ساعت ساعات کاری بازار Binomo ما استفاده کنید تا کار را برای شما آسان‌تر کند. بالاخره ما خودمان از این ابزار استفاده می کنیم و یک بار هم ما را ناکام نکرده است!

سفر تجاری خود را در Binomo شروع کنید! اگر هنوز شروع نکرده اید، می توانید برای یک حساب آزمایشی رایگان در Binomo نیز ثبت نام کنید.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!