نحوه استفاده از مدیریت وجوه ضد مارتینگل در Binomo

نحوه استفاده از مدیریت وجوه ضد مارتینگل در Binomo
روش های زیادی برای تجارت در پلتفرم Binomo وجود دارد. همچنین استراتژی های زیادی برای انتخاب وجود دارد. و برای کمک به کسب درآمد ثابت اضافی، باید یک استراتژی خوب ایجاد کنید. پیشنهاد من برای امروز روش معاملاتی ضد مارتینگل است.

شاید در مورد استراتژی مدیریت وجوه Martingale شنیده باشید. همانطور که از نام آن پیداست، روش ضد مارتینگل چیزی برعکس است. بیایید ببینیم چگونه کار می کند.

مقدمه ای بر مدیریت وجوه ضد مارتینگل

استراتژی Martingale مستلزم آن است که هر بار که ضرر می کنید، مبلغ سرمایه گذاری شده را افزایش دهید. از طرف دیگر، وقتی موفق می شوید، میزان سرمایه گذاری در معامله بعدی را کاهش می دهید.

اکنون، قبلاً گفته ام که استراتژی امروز کاملاً بر خلاف سیستم Martingale است. در اینجا، در صورت معامله از دست رفته، مقدار سرمایه گذاری شده را به نصف کاهش می دهید و زمانی که تراکنش قبلی موفقیت آمیز بود، آن را دو برابر می کنید.

نحوه استفاده از مدیریت وجوه ضد مارتینگل در Binomo
استراتژی ضد مارتینگل در مقایسه با سیستم مارتینگل ریسک کمتری دارد. با این حال، احتمالاً سود کمی کمتر از Martingale برای شما به همراه خواهد داشت.

نحوه استفاده از استراتژی ضد مارتینگل در Binomo

با سیستم ضد مارتینگل می توانید معاملات با زمان ثابت را در پلتفرم Binomo با موفقیت انجام دهید. به سادگی چند قانون را دنبال کنید.

تصمیم بگیرید که مبلغ سرمایه گذاری اولیه چقدر خواهد بود. به عنوان مثال، اجازه دهید از 10 دلار شروع کنیم.

بازار را تحلیل کنید و حرکت آتی قیمت را پیش بینی کنید. موقعیت را در جهت پیش بینی شده وارد کنید.

اگر ببازی چه اتفاقی می افتد؟ فقط باید خود را برای معامله بعدی با مبلغ سرمایه گذاری به اندازه 5 دلار آماده کنید.

باز هم بازار را رصد کنید و بر اساس تحلیل خود معامله را در جهتی باز کنید.

در زمان انقضا، می بینید که تراکنش شما برنده شده است. دفعه بعد، باید مبلغی را که در معامله گذاشته اید دو برابر کنید. در مورد ما، شما باید 10 دلار سرمایه گذاری کنید.

معامله سوم شما باخت، بنابراین مقدار سرمایه گذاری را دوباره به 5 دلار کاهش می دهید.

پس از انجام تجزیه و تحلیل، موقعیتی را در جهت مورد نظر باز می کنید و در انقضا متوجه می شوید که تصمیم خوبی بوده است. بنابراین اکنون باید مقدار را دو برابر کنید.

شما 10 دلار در معامله پنجم سرمایه گذاری می کنید. شما موفق شدید. شما دوباره سرمایه را دو برابر می کنید.

این بار 20 دلار از دست دادید. شما با هر ضرر نصف حجم معامله را دارید، بنابراین باید 10 دلار در معامله بعدی قرار دهید.

وقتی موفق می شوید، مقدار سرمایه گذاری را دو برابر می کنید. پس 20 دلار در تراکنش هشتم سرمایه گذاری کنید.

بازم موفق میشی اندازه تجارت را دو برابر کنید و به 40 دلار رسید.

موفقیتی دیگر. این بار می توانید تا 80 دلار سرمایه گذاری کنید.

حالا به جدول زیر نگاه کنید. شما می توانید کل سود خود را در آنجا ببینید. 96 دلار است.

نحوه استفاده از مدیریت وجوه ضد مارتینگل در Binomo
10 معامله متوالی با ضد مارتینگل اعمال شداستراتژی ضد مارتینگل در صورت موفقیت بیشتر معاملات، درآمد بسیار بیشتری برای شما به ارمغان می آورد. اما هیچ کس نمی تواند تضمین کند که هر بار این اتفاق خواهد افتاد. وضعیت در بازارها ثابت نیست، بنابراین نتایج می تواند در هر جلسه متفاوت باشد. با این حال، سیستم ضد مارتینگل به شما امکان می دهد سرمایه خود را حفظ کنید.

این اغلب به عنوان یک قانون طلایی تجارت در نظر گرفته می شود که توانایی حفظ موجودی خود در حساب از کسب درآمد اضافی مهم تر است. وقتی سرمایه خود را از دست می دهید، نمی توانید پول بیشتری کسب کنید.

نحوه استفاده از مدیریت وجوه ضد مارتینگل در Binomo
خلاصه

وجوه موجود در حساب شما بسیار با ارزش است. باید مراقب آنها باشید تا در آینده بتوانید سرمایه را افزایش دهید. و در اینجا شما یک استراتژی دارید که می تواند به خوبی به این هدف کمک کند.

همچنین این احتمال وجود دارد که با سیستم ضد مارتینگل درآمد بیشتری کسب کنید. زمانی که اکثر معاملات در جلسه موفقیت آمیز بودند، سودآوری خود را ثابت کرد.

مهم نیست که چه استراتژی را اعمال می کنید، باید با احتیاط از آن استفاده کنید. مراقب باشید و به یاد داشته باشید که Binomo به مشتریان خود یک حساب آزمایشی رایگان ارائه می دهد. این یک مکان عالی برای تمرین یک رویکرد جدید است. استراتژی ضد مارتینگل را در آنجا امتحان کنید.

خوشحال می شوم از شما بشنوم. برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد سیستم مدیریت صندوق ضد مارتینگل از بخش نظرات استفاده کنید که در ادامه سایت پیدا خواهید کرد.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!