نحوه استفاده از Three Inside Pattern در Binomo

نحوه استفاده از Three Inside Pattern در Binomo

الگوهای شمعدانی زیادی وجود دارد که یک معامله گر می تواند در نمودار قیمت تشخیص دهد. بعداً می توان از آنها برای یافتن یک لحظه خوب برای باز کردن یک موقعیت معاملاتی استفاده کرد. اما ابتدا، یک معامله گر باید بداند که این الگو چگونه به نظر می رسد و چه می گوید. از مقاله امروز، نحوه شناسایی و استفاده از سه الگوی درونی را خواهید آموخت.

مقدمه ای بر سه الگوی داخلی

طرحی که به آن الگوی سه داخلی می گویند از سه شمع بعدی تشکیل شده است. اطلاعاتی که آنها دارند این است که حرکت فعلی روند در حال ضعیف شدن است و ممکن است انتظار داشته باشید که قیمت در جهت مخالف حرکت کند.

این تغییر، با این حال، اغلب به خصوص قابل توجه نیست. با این حال، می‌توانید از این الگو در زمینه روند کلی استفاده کنید و اصلاحات قیمت را بگیرید.

ما می توانیم دو نوع شکل گیری را تشخیص دهیم، سه الگوی داخل به پایین و سه الگوی داخل به بالا.

الگوی سه داخل پایین

این نوع از سه الگوی شمعدان داخلی ممکن است در بالای روند صعودی مشاهده شود. اولین شمعی که سه الگوی داخل رو به پایین را تشکیل می دهد، یک شمع بلند صعودی است. شمع دوم توسط شمع پیشرو غوطه ور شده و کوچک و نزولی است. آخرین و سومین شمع نیز نزولی است اما بسته شدن آن در زیر بسته شدن شمع دوم و باز شدن شمع اول قرار دارد.

نحوه استفاده از Three Inside Pattern در Binomo
الگوی سه داخل به پایین

اکنون می توانید انتظار معکوس شدن روند و کاهش قیمت را داشته باشید.

الگوی سه تا از داخل

در انتهای روند نزولی، می توانید سه الگوی درون بالا را جستجو کنید. این بار شمع اول بزرگ و نزولی است. شمع بعدی یک شمع کوچک صعودی است که به طور کامل توسط شمع اول در سازند جذب می شود. آخرین شمع صعودی بالای شمع دوم بسته می شود و شمع اول باز می شود.

نحوه استفاده از Three Inside Pattern در Binomo
الگوی سه تا از داخل

هنگامی که سه الگوی داخلی به بالا ظاهر می شود، می توانید فرض کنید روند صعودی در حال آمدن است.

معامله با سه الگوی داخلی در Binomo

شما فقط می توانید از ظاهر سه الگوی داخلی به عنوان اطلاعاتی در مورد یک تغییر نسبتاً کوتاه در جهت روند استفاده کنید. همچنین، می‌توانید از این شکل‌بندی برای باز کردن تراکنش استفاده کنید. در اینجا نحوه است.

ورود به یک معامله کوتاه با الگوی سه داخل پایین

الگوی نزولی سه به سمت پایین در بالای روند صعودی ظاهر می شود. به گروه الگوهای معکوس روند تعلق دارد، بنابراین ممکن است انتظار داشته باشید که قیمت به زودی کاهش یابد.

زمانی که شمع سوم در سازند در شرف بسته شدن است یا زمانی که شمع بعدی شروع به رشد می کند، باید یک موقعیت کوتاه باز کنید.

هنگامی که شما در حال معامله جفت ارز (CFD) هستید، یک توقف ضرر باید بر روی شمع اول، دوم یا سوم تنظیم شود. این بستگی به میزان ریسک بزرگی دارد که شما مایل به تحمل آن هستید. هنگام معامله گزینه ها، موقعیت را حداقل سه برابر بازه زمانی نموداری که استفاده می کنید باز نگه دارید.

نحوه استفاده از Three Inside Pattern در Binomo
نمودار EURJPY 5 متری با الگوی سه داخل پایین

ورود به یک معامله طولانی با الگوی سه داخل به بالا

الگوی سه صعودی به سمت بالا را می توان در پایین روند نزولی یافت. نشان دهنده معکوس شدن روند است.

زمانی که آخرین شمع در سازند در شرف بسته شدن است یا زمانی که شمع بعدی شروع به رشد می کند، موقعیت طولانی را باز کنید.

هنگامی که شما در حال معامله با CFD هستید، بسته به میزان ریسکی که تحمل می کنید، توقف ضرر شما باید در زیر کندل اول، دوم یا سوم شکل گیری قرار گیرد. هنگام معامله گزینه ها، معامله را حداقل سه برابر بیشتر از بازه زمانی نموداری که استفاده می کنید باز نگه دارید.

نحوه استفاده از Three Inside Pattern در Binomo
نمودار AUDUSD 5 متری با سه الگوی درون بالا

کلمات پایانی در مورد سه الگوی داخلی

سه الگوی داخل به پایین و بالا از سه شمع متوالی تشکیل شده است. ظاهر آنها سیگنالی در مورد تغییر روند جزئی می دهد. شما می توانید آن را در هر بازار مایع پیدا کنید.

الگوی سه داخل نزولی یک شکل نزولی است و نشانه روند نزولی آتی است. شما می توانید یک موقعیت کوتاه با آن باز کنید.

الگوی سه داخل به بالا یک الگوی صعودی است و اطلاعاتی را نشان می دهد که روند صعودی نزدیک است. بنابراین، شما ممکن است یک موقعیت طولانی با آن باز کنید.

می‌توانید از یک روش اضافی مانند اندیکاتورهای فنی، توقف ضرر یا الگوی کندل‌های متفاوت برای شناسایی بهترین لحظه برای ترک معامله استفاده کنید.

Binomo یک حساب آزمایشی رایگان ارائه می دهد که مکانی عالی برای تمرین شناخت و تجارت با سه الگوی داخلی است. این حساب با پول نقد مجازی عرضه می شود تا پول خود را به خطر نیندازید. با این حال، زمانی برای کار بر روی مهارت های معاملاتی خود دارید.

خوشحال می شوم اگر تجربه ای در مورد معامله با سه الگوی درون پایین و بالا دارید بشنوم. آیا با آنها آشنایی دارید یا برای شما کاملاً جدید هستند؟ در قسمت نظرات پایین به من بگویید.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!