نحوه معامله سایه شمع با معاملات زمان ثابت در Binomo

نحوه معامله سایه شمع با معاملات زمان ثابت در Binomo

چند نوع نمودار در پلتفرم Binomo موجود است. محبوب ترین آنها نمودار شمعدانی ژاپنی است. واقعا خیلی خوبه شمع های ژاپنی دارای بخش قابل توجهی از اطلاعات هستند که به تصمیم گیری در حین معامله کمک می کند. یک شمع از بدن و سایه ها تشکیل شده است. و این مبنایی برای استراتژی امروز برای معامله معاملات با زمان ثابت در Binomo است. بیایید به آن برسیم.

توضیحات شمعدان ژاپنی

نمودار شمع های ژاپنی مجموعه ای از شمع ها را در رنگ ها و اندازه های مختلف نشان می دهد. شمع های قرمز، نزولی و سبز، صعودی وجود دارد. برخی بزرگ هستند، برخی کوچک هستند. برخی دارای سایه های بلند در یک یا هر دو طرف هستند، برخی دیگر هیچ. چه مفهومی داره؟

شمعی که دارای 2 فیتیله است به معامله گران اطلاع می دهد که قیمت با مسیری گیج کننده و دشوار است. فتیله بلند به معنای رد قیمت محکم در جهت سایه است.

یک شمعدان ژاپنی با سایه در دو موقعیت سیگنال معاملاتی تولید می کند. زمانی که قیمت به سمتی حرکت می کند و به سطح حمایت/مقاومت می رسد و زمانی که قیمت از این سطح خارج می شود، یک روند تشکیل می دهد و دوباره سطح را آزمایش می کند.

تجارت با سایه های شمع ها در پلت فرم Binomo

شما باید به حساب Binomo خود وارد شوید و یک ابزار مالی انتخاب کنید. نوع کندل های ژاپنی نمودار و دوره شمع ها را برای 5 دقیقه تنظیم کنید. حداکثر 1-5٪ از سرمایه عمومی خود را سرمایه گذاری کنید. مدت معاملات شما باید به اندازه دوره کندل باشد.

زمانی معامله را باز می کنید که قیمت به سطوح معنی دار برسد. همانطور که قبلا اشاره کردم، در دو حالت می توانید از سایه های شمع ها برای ورود به تجارت استفاده کنید. می توانید از دستورات در حال انتظار در سطوحی که توسط سایه ها تعریف شده اند استفاده کنید. بیایید آن را در مثال ها مورد بحث قرار دهیم.

مورد شماره یک - قیمت به سمتی حرکت می کند

هنگامی که قیمت به سمت پایین رفت، خط حمایت یا مقاومت را بکشید. آنها مناطق بازگشت شدید قیمت را تشکیل می دهند که با ظاهر سایه ها نشان داده می شود.

در زیر نمودار یورو دلار را با سطح حمایت اضافه شده مشاهده خواهید کرد. شمع با سایه بلند رو به پایین آن را لمس کرد. به شما سیگنالی برای باز کردن موقعیت خرید می دهد.

نحوه معامله سایه شمع با معاملات زمان ثابت در Binomo
خرید در سطح حمایتی که توسط یک سایه طولانی پایین تعریف شده است

نمودار بعدی وضعیت مخالف را نشان می دهد. شمع با سایه بلند رو به بالا در سطح مقاومت ظاهر می شود. یک معامله کوتاه در اینجا باز کنید.

شما از نمودار 5 دقیقه ای استفاده می کنید، بنابراین معاملات شما باید 5 دقیقه طول بکشد.

نحوه معامله سایه شمع با معاملات زمان ثابت در Binomo
فروش در سطح مقاومتی که توسط سایه بالایی بلند تعریف شده است

مورد شماره 2 - جدایی از مناطق معنی دار

شما منتظر شکست سطوح حمایت یا مقاومت هستید. به احتمال زیاد روند جدیدی در حال شکل گیری است. شما باید توجه خود را بر روی شمعی که پس از وقوع شکستگی ظاهر می شود متمرکز کنید.

در نمودار زیر یک خط مقاومت رسم شده است. سپس، یک شمع صعودی با سایه بالایی آن را می شکند. زمانی که قیمت سطح مقاومت را مجددا آزمایش کرد، موقعیت را وارد کنید.

نحوه معامله سایه شمع با معاملات زمان ثابت در Binomo
خرید پس از شکست سطح مقاومت

زمانی که قیمت سایه شمعدانی رو به پایین قبلی را که نزدیکترین نقطه به نقطه شکست است، لمس کرد، باید یک موقعیت کوتاه باز کنید.

نحوه معامله سایه شمع با معاملات زمان ثابت در Binomo

خلاصه

استراتژی تجارت معاملات با زمان ثابت با استفاده از سایه های کندل استیک کاملاً ایمن و مؤثر است. اول، تعداد زیادی شمع با فتیله در نمودار شمعدان ژاپنی وجود دارد. این به شما فرصت های زیادی برای کسب درآمد اضافی می دهد. دوم، میزان موفقیت برای موردی که از گسست مناطق معنی دار استفاده می کنید نسبتاً بالا است. این به این دلیل است که این یک رفتار تست مجدد قیمت شناخته شده است. سوم، شما می توانید با یک برنامه مدیریت پول قوی به نتایج خوبی برسید. همانطور که گفتم، بیش از 1-5٪ از سرمایه خود را در یک معامله سرمایه گذاری نکنید و معامله را برای مدت یک کندل باز نگه دارید.

همانطور که می بینید، این استراتژی نه تنها برای استفاده آسان است، بلکه موثر است. برای اینکه خودتان آن را بررسی کنید، اکنون به حساب آزمایشی Binomo بروید. تا زمانی که نیاز دارید تمرین کنید و بعد از آن به حساب واقعی بروید. در بخش نظرات نظر خود را در مورد استراتژی سایه شمعی 5 دقیقه ای برای معاملات با زمان ثابت در Binomo به ما بگویید.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!