نحوه تجارت اخبار در Binomo

نحوه تجارت اخبار در Binomo


نحوه استفاده از اخبار

آیا می دانید هنگام معامله در Binomo چگونه از اخبار استفاده کنید؟

تعدادی از عوامل وجود دارد که می تواند بر چگونگی ، چرا ، چه زمانی و از کجا مصرف کنندگان خریدهای خود را انجام دهند. دلایل متعددی می تواند نیازها ، خواسته ها و خواسته هایی را توصیف کند که بازار هدف را توصیف می کند.
نحوه تجارت اخبار در Binomo
یکی از این تأثیرات خبر است. خواه این چیزی باشد که به صورت غیرمستقیم در وب خوانده می شود و یا در برنامه اخبار آخر شب از تلویزیون تماشا می شود ، اخبار می تواند بر چگونگی و تفکر بازار هدف تأثیر بگذارد.

در این مقاله ، ما انواع مختلفی از اخبار را که می توانند بر تجارت تأثیر بگذارند و اینکه چگونه دانستن نحوه استفاده از اخبار هنگام معامله در Binomo می تواند بر معاملات شما تأثیر بگذارد ، بحث خواهیم کرد.


انواع اخباری که می توانند بر تجارت تأثیر بگذارند

اکثر انواع اخباری که می توانند روند تصمیم گیری مصرف کننده را به دنبال داشته باشند ، می توانند از نظر ماهیت اقتصادی ، مالی یا سیاسی ، مخلوطی از هر دو یا گاهی هر سه طبقه بندی شوند.

به عنوان مثال ، اخبار مربوط به چگونگی رونق صنعت گردشگری کشور می تواند به طور غیر مستقیم باعث بالا رفتن نرخ ارز شود. در همین حال ، اخبار مربوط به ناآرامی های داخلی می تواند باعث سقوط و سوختن قیمت سهام شود. این موارد هنگام معامله در بستر Binomo بسیار مهم هستند.

اخبار
اقتصادی اخبار اقتصادی به ساده ترین معنای نحوه تخصیص منابع و تولید و مصرف کالاها و خدمات توسط یک دولت گزارش می شود.

از لحاظ فنی تر ، آنها ساختار منابع یک کشور را از طریق تولید ناخالص داخلی و تولید ناخالص ملی و همچنین نرخ ارز ، نرخ تورم ، نرخ بهره ، بدهی و تراز تجارت توصیف می کنند. آنها همچنین وضعیت اعضای دولت را توصیف می کنند ، مانند نرخ بیکاری و کم اشتغال و روند هزینه های مصرف کننده.

این انتشارات معمولاً منجر به دانستن این می شود كه كدام صنایع در ایالت مرفه ، كدام نوید دهنده هستند و انتظار می رود كاهش داشته باشند. درک روند هزینه های مصرف کننده همچنین می تواند منجر به سرمایه گذاری در مناطقی شود که مشتریان احتمالاً پول خود را خرج می کنند.

اخبار مالی
نحوه تجارت اخبار در Binomo

اخبار مربوط به وضعیت مالی شرکت ها بر چگونگی دید مشتریان ، مصرف کنندگان ، سهامداران و حتی شرکای آنها تأثیر می گذارد. از طرف دیگر ، هرچه ارقام مالی شرکت در مقایسه با پیش بینی بهتر باشد ، قیمت سهام آن بالاتر می رود. این برعکس نیز همین طور است - اگر سودآوری شرکت کمتر از پیش بینی باشد ، قیمت سهام آن احتمالاً پایین می آید.

مهم است که معامله گران در جریان اخبار مالی باشند زیرا دانستن اینکه کدام شرکت ها از نظر مالی پیشرفت می کنند یا انتظار می رود برای دوره بعدی این کار را انجام دهند ، مبنایی برای اشخاص ثالث در ایجاد مشارکت و تعیین سرمایه گذاری است.

اخبار سیاسی
چه کسی به عنوان رهبر دولت به وی رای داده می شود بسیار تأثیر می گذارد که کدام بخشها و صنایع از بیشترین و کمترین حمایت را دریافت می کنند. بی ثباتی سیاسی ، که احتمالاً می تواند ناشی از حوادثی مانند انقلاب ، مسلحانه یا مسالمت آمیز و استیضاح یا مرگ یک رهبر بزرگ سیاسی باشد ، می تواند تغییرات عمده ای در روند بازار ایجاد کند.

علاوه بر این ، حوادث کم احتمال ، اما با تأثیر زیاد مانند حملات تروریستی یا شیوع اپیدمی ، می تواند بازار را از استفاده از قدرت خرید بسیار کند کند. بلایای طبیعی مانند زلزله ، طوفان ، سونامی و سیل می تواند اولویت بندی تولیدکنندگان صنعت و مصرف بازار را به طور قابل توجهی تغییر دهد ، اگر کاملاً یخ زده نباشد.

در حالی که نظرات فردی نیز می تواند به طور ناخودآگاه تحت تأثیر اخبار برای طولانی مدت قرار گیرد ، این موارد به دلیل سالها شرایط فرهنگی و اجتماعی که فرد در آن گذرانده است ، متفاوت است.

به طور کلی ، واکنش بازار به یک خبر معمولاً از 30 دقیقه تا دو ساعت طول می کشد ، اگرچه بسته به شدت عواقب ، دامنه از نظر مساحت زمین و پوشش بخش ها ، ممکن است سه تا چهار روز طول بکشد. تحت تأثیر واکنش های زنجیره ای است. هنگام استفاده از اخبار به عنوان راهنما هنگام معامله در Binomo ، حتماً این نکته را به خاطر بسپارید.


با استفاده از ویژگی اخبار در Binomo

خوشبختانه برای معامله گران Binomo ، این شرکت در واقع این ویژگی را در سیستم عامل ارائه می دهد.
نحوه تجارت اخبار در Binomo
برای مشاهده ویژگی News ، به سادگی روی نماد تقویم در پانل سمت چپ نمودار تجارت Binomo کلیک کنید.
نحوه تجارت اخبار در Binomo
سپس می توانید تمام اخبار مهم اقتصادی را که می تواند در معاملات شما در پاراگرافهایی به اندازه لقمه تأثیر بگذارد ، مشاهده کنید. این بدان معناست که شما نیازی به صرف وقت اضافی برای خواندن داستان های خبری ندارید - شما فقط می توانید مهمترین و ساده ترین قسمت ها را در بستر Binomo مشاهده کنید.
نحوه تجارت اخبار در Binomo
مطمئناً ، اگر به آنچه تازه دیدید علاقه مند هستید ، همیشه می توانید بیشتر بخوانید تا درباره این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای انجام این کار ، فقط بر روی دکمه "بیشتر بخوانید" کلیک کنید تا ادامه مقاله به شما نشان داده شود.

مسلماً ، در حال حاضر تنها نوع اخبار موجود در سیستم عامل اقتصادی است ، بنابراین اگر می خواهید مثلاً اخبار سیاسی را ببینید باید مجبور شوید به جای دیگری نگاه کنید. اما اگر می خواهید معاملات خود را به سطح بالاتری برسانید ، هنوز یک ویژگی بسیار مهم است که باید از آن استفاده کنید.


چرا اخبار در معاملات مهم است

نحوه تجارت اخبار در Binomo
دانستن چگونگی استفاده از اخبار هنگام معامله در بستر Binomo برای یک تجارت موفق بسیار حیاتی است. این خبر در واقع یکی از در دسترس ترین منابع اطلاعات واقعی حتی در تجارت است. فراز و نشیب های اقتصادی منعکس کننده موقعیت بازار نسبت به قدرت خرید آن است. وضعیت مالی یک شرکت یا صنعت تصمیمات اتخاذ شده توسط سایر سازمانها را در همان زنجیره تأمین خود هدایت می کند. هوای سیاسی یک کشور اعتماد به نفس یا تزلزل بازار را متلاشی می کند.

با آگاهی از اخبار ارائه شده ، می توانید معضل معاملاتی که فکر می کنید را به راحتی حل کنید. و البته ، اگر هنوز این کار را نکرده اید ، حتماً اکنون برای یک حساب آزمایشی رایگان در Binomo ثبت نام کنید تا هنگام استفاده از اخبار هنگام معامله ، تمرین کنید!

در سفر تجاری خود با Binomo موفق باشید!
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!