مقایسه Binomo و Olymp Trade
وبلاگ

مقایسه Binomo و Olymp Trade

امروز در این مقاله قصد داریم Binomo را با Olymp Trade ارزیابی و مقایسه کنیم. این یک رقیب بزرگ برای Binomo در مسیر تبدیل شدن به بهترین کارگزار برای معاملات زمان ثابت است. معیارهای ارزیابی را که ما ارائه می دهیم پیگیری کنید و همچنین نظرات خود را در بخش نظرات زیر بنویسید.
آیا Binomo یک کلاهبردار کلاهبرداری است یا Legit؟
وبلاگ

آیا Binomo یک کلاهبردار کلاهبرداری است یا Legit؟

کلاهبرداری Binomo است یا قانونی؟ این سوالی است که هرکسی می خواهد قبل از معامله در Binomo از آن مطلع شود. وقتی برای بدست آوردن چیزی برای پرداخت پول اضافی از آن هزینه می کنید ، این یک سرمایه گذاری است. با این حال ، تنها سرمایه گذاری مناسب می تواند پول اضافی را برای شما به ارمغان بیاورد. نکته مهم این است که شریک باید به اندازه کافی قابل اعتماد باشد تا بتوانید صندوق خود را به صندوق خود بسپارید یا از خدمات آنها برای بدست آوردن پول اضافی استفاده کنید.
نحوه استفاده از ابزار معاملاتی همپوشانی ساعتهای بازار ارز Binomo
وبلاگ

نحوه استفاده از ابزار معاملاتی همپوشانی ساعتهای بازار ارز Binomo

آیا می خواهید بدانید کدام ساعت بازار مشتقات برای معاملات جفت ارزهای مختلف مناسب است؟ نگران نباشید ، بسیاری از تجار مبتدی دقیقاً همین سوال را دارند. خوشبختانه ، این چیزی است که فقط با مطالعه جدول زمانی و آشنایی با جفت ارزی انتخابی می توانید به راحتی به آن پاسخ دهید.
نحوه کسب درآمد اضافی تا 20٪ در هفته در Binomo
وبلاگ

نحوه کسب درآمد اضافی تا 20٪ در هفته در Binomo

در این مقاله ، ما در مورد استراتژی تجارت در Binomo به شما خواهیم گفت. ما همچنین استراتژی های مختلفی را با توضیحات و توضیحات در اختیار شما قرار خواهیم داد. در اینجا شما یاد خواهید گرفت که چگونه با رنگ شمعدانی در Binomo تجارت کنید.
4 نوع معامله گر که در Binomo با آنها روبرو خواهید شد
وبلاگ

4 نوع معامله گر که در Binomo با آنها روبرو خواهید شد

تاجران به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند. یکی این که تجارت اضافی کسب می کند و دوم اینکه هیچ درآمدی کسب نمی کند. دومی مدام از خود می پرسد چرا. چرا من درآمد اضافی کسب نمی کنم؟ چرا این استراتژی جواب نمی دهد؟ آیا به دلیل خرابی سیستم است؟ و غیره و غیره. پاسخ ها کافی است زیرا دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود تجارت درآمد اضافی مورد انتظار نداشته باشد. یکی از دلایلی که می خواهیم در این مقاله به آن بپردازیم ، و نوع تاجر شما خواهد بود. اکنون ، بیایید 4 نوع معامله گر مختلف را که ممکن است با تجارت در Binomo مواجه شوید بررسی کنیم.
با ترکیب Binomo بدست آورید
وبلاگ

با ترکیب Binomo بدست آورید

آیا هنگام معامله در بستر Binomo هدف سود هفتگی دارید؟ خوب ، من امیدوارم که شما انجام دهید. ثابت شده است که داشتن آن مزایای زیادی به همراه دارد و اثر روانی مثبتی دارد. شما معاملاتی را وارد خواهید کرد که شما را به سمت هدف خود سوق می دهند. از طرف دیگر ، وقتی به هدف هفتگی که می دانید می رسید ، می توانید برای بقیه هفته استراحت کنید. در این راهنما ، می خواهم به شما نشان دهم که شما یک درآمد عظیم با حداقل 20٪ هفتگی پول اضافی دارید. من قصد دارم در مورد نمونه ای از تجارت در Binomo به مدت 1 سال با مبلغ اولیه 1000 دلار صحبت کنم.
نحوه تجارت اخبار در Binomo
وبلاگ

نحوه تجارت اخبار در Binomo

نحوه استفاده از اخبار آیا می دانید هنگام معامله در Binomo چگونه از اخبار استفاده کنید؟ تعدادی از عوامل وجود دارد که می تواند بر چگونگی ، چرا ، چه زمانی و از کجا مصرف کنندگان...
چگونه می توانم در Binomo به یک تاجر موفق تبدیل شوم
وبلاگ

چگونه می توانم در Binomo به یک تاجر موفق تبدیل شوم

چگونه تجارت کنیم بدون اینکه هیچ وقت ضرر کنیم؟ این کاملاً غیرممکن است. باخت در معاملات اجتناب ناپذیر است. با این حال ، با 7 تجربه ساده زیر ، می توانید درآمد خود را در Binomo به طور قابل توجهی افزایش دهید! ما اصول تجارت و تجارب Binomo را در این مقاله ارائه خواهیم داد. و کار شما این است که فقط از این اصول پیروی کنید. در حالی که تجارت همیشه خطرناک است ، اما برای کسب درآمد اضافی ، خبر خوب این است که فقط باید پول اضافی بگیرید. در این صورت می توانید تعداد زیادی معاملات بی سود را بپذیرید. به عنوان مثال ، در مورد دارایی با نرخ درآمد 80٪ ، می توانید از 100 معامله ، مقدار 40 معامله بی سود را بپذیرید. س exactال دقیقی که باید بپرسید "چگونه درآمد اضافی بدست آورم".
4 ترفند مخفیانه از یک تاجر باتجربه در Binomo
وبلاگ

4 ترفند مخفیانه از یک تاجر باتجربه در Binomo

یک سال از شروع تجارت من روی سیستم عامل Binomo می گذرد. گاهی برنده شدم ، گاهی باختم. اما من اطمینان داشتم که پول در اختیار من است. من فقط باید می فهمیدم که چگونه این اتفاق بیفتد. آنچه من انجام دادم ، آزمایش بسیاری از استراتژیها و ثبت سوابق آنها بود. بنابراین ، من می توانم روی روشهایی که کار می کنند کار کنم و از شر روشهایی که نبودند خلاص شدم. پس از آن لحظه ای متوجه شدم كه چیزی در جهت خوبی تغییر می كند. معاملات من هر زمان که 4 کار انجام می دادم که می خواهم اکنون با شما به اشتراک بگذارم موفقیت آمیز بود. اگر فقط یکی از آن موارد را حذف کنم ، ضررهایی را تجربه کردم. من معتقدم این 4 قدم مخفی من برای موفقیت در Binomo است.