نحوه استفاده از ابزار معاملاتی همپوشانی ساعات بازار ارز Binomo
وبلاگ

نحوه استفاده از ابزار معاملاتی همپوشانی ساعات بازار ارز Binomo

آیا علاقه مندید بدانید که کدام ساعات بازار مشتقه برای معامله جفت ارزهای مختلف بهترین است؟ نگران نباشید، بسیاری از معامله گران مبتدی دقیقاً همین سؤال را دارند. خوشبختانه، این چیزی است که تنها با مطالعه جدول زمانی و آشنایی با جفت ارز انتخابی خود به راحتی می توان به آن پاسخ داد.
چگونه در Binomo وجوه اضافی تا 20٪ در هفته به دست آوریم
وبلاگ

چگونه در Binomo وجوه اضافی تا 20٪ در هفته به دست آوریم

در این مقاله در مورد استراتژی معاملاتی در Binomo به شما خواهیم گفت. همچنین استراتژی های مختلفی را همراه با توضیحات و توضیحات در اختیار شما قرار خواهیم داد. در اینجا نحوه تجارت با رنگ های شمعدانی در Binomo را یاد خواهید گرفت.
چگونه در Binomo به یک معامله گر موفق تبدیل شوم؟
وبلاگ

چگونه در Binomo به یک معامله گر موفق تبدیل شوم؟

چگونه بدون ضرر معامله کنیم؟ این کاملا غیر ممکن است. ضرر در معاملات اجتناب ناپذیر است. با این حال با 7 تجربه ساده زیر می توانید درآمد خود را در Binomo به میزان قابل توجهی افزایش دهید! در این مقاله اصول و تجربیات تجارت Binomo را ارائه خواهیم داد. و وظیفه شما این است که فقط از این اصول پیروی کنید. در حالی که تجارت همیشه خطرناک است، اما برای کسب درآمد اضافی، خبر خوب این است که فقط باید پول بیشتری دریافت کنید. در این صورت می توانید تعداد زیادی از معاملات بی سود را بپذیرید. به عنوان مثال، در مورد دارایی با نرخ درآمد 80 درصد، می توانید از 100 تراکنش، مبلغ 40 معامله بی سود را بپذیرید. سوال دقیقی که باید پرسید این است که "چگونه می توانم درآمد اضافی داشته باشم".
با ترکیب در Binomo درآمد کسب کنید
وبلاگ

با ترکیب در Binomo درآمد کسب کنید

آیا هنگام معامله در پلتفرم Binomo هدف سود هفتگی دارید؟ خب امیدوارم انجام بدی ثابت شده است که داشتن یکی مزایای زیادی به همراه دارد و تأثیر روانی مثبتی دارد. تراکنش هایی را وارد می کنید که شما را به سمت هدفتان حرکت می دهد. از سوی دیگر، وقتی به هدف هفتگی رسیدید، می‌دانید، می‌توانید برای بقیه هفته استراحت کنید. در این راهنما، من می‌خواهم به شما نشان دهم که شما دارای پتانسیل درآمدی عظیمی هستید که حداقل 20٪ پول اضافی هفتگی دارد. من قصد دارم در مورد نمونه ای از معامله در Binomo به مدت 1 سال با مبلغ اولیه 1000 دلار صحبت کنم.
4 نوع معامله گر که در Binomo با آنها روبرو خواهید شد
وبلاگ

4 نوع معامله گر که در Binomo با آنها روبرو خواهید شد

معامله گران به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند. یکی، که تجارت درآمد اضافی کسب می کند، و دوم، که هیچ درآمدی کسب نمی کند. دومی مدام در تعجب است که چرا. چرا درآمد اضافی کسب نمی کنم؟ چرا استراتژی کار نمی کند؟ آیا به دلیل خرابی سیستم است؟ و غیره و غیره. پاسخ‌ها بسیار زیاد است زیرا دلایل احتمالی زیادی وجود دارد که چرا تجارت درآمد اضافی مورد انتظار را به همراه ندارد. یکی از دلایلی که می خواهیم در این مقاله به آن بپردازیم، نوع معامله گر شما خواهد بود. اکنون، بیایید 4 نوع معامله‌گر مختلف را که ممکن است در Binomo با آنها برخورد کنید، مرور می‌کنیم.
4 ترفند مخفی از یک معامله گر با تجربه در Binomo
وبلاگ

4 ترفند مخفی از یک معامله گر با تجربه در Binomo

یک سال از شروع تجارت من در پلتفرم Binomo می گذرد. گاهی بردم، گاهی باختم. اما من متقاعد شدم که پول در اختیار من است. من فقط باید بفهمم که چگونه این اتفاق بیفتد. کاری که من انجام دادم این بود که بسیاری از استراتژی های مختلف را امتحان کردم و آنها را ثبت کردم. بنابراین، می‌توانم به کار بر روی روش‌هایی که کار می‌کردند ادامه دهم و از شر روش‌هایی که نبودند خلاص شوم. سپس لحظه ای فرا رسید که متوجه شدم چیزی در جهت خوبی در حال تغییر است. هر زمان که 4 کار را انجام دادم که می خواهم اکنون با شما به اشتراک بگذارم، معامله من موفقیت آمیز بود. اگر فقط یکی از آن موارد را حذف می کردم، ضررهایی را تجربه می کردم. من معتقدم این 4 گام مخفی من برای موفقیت در Binomo است.
آیا Binomo یک واسطه کلاهبرداری است یا قانونی؟
وبلاگ

آیا Binomo یک واسطه کلاهبرداری است یا قانونی؟

آیا Binomo کلاهبرداری است یا قانونی؟ این سوالی است که همه می خواهند قبل از معامله در Binomo بدانند. وقتی برای چیزی پول می پردازید تا از آن پول اضافی بگیرید، این یک سرمایه گذاری است. با این حال، تنها سرمایه گذاری مناسب می تواند پول اضافی برای شما به ارمغان بیاورد. نکته مهم این است که شریک باید به اندازه کافی قابل اعتماد باشد تا بتوانید به صندوق خود اعتماد کنید یا از خدمات آنها برای کسب درآمد اضافی استفاده کنید.
برای امروز کافی است. چه زمانی باید تجارت در Binomo را متوقف کنید؟
وبلاگ

برای امروز کافی است. چه زمانی باید تجارت در Binomo را متوقف کنید؟

احتمالاً به زودی تجارت خود را با فکر کردن به هزاران دلار در حساب خود شروع کرده اید. شما به یک معامله خوب امیدوار هستید که سریع و آسان برای شما ثروت به ارمغان بیاورد. و اینکه می توانید یک سرمایه کوچک را به یک ثروت ضرب کنید. خوب، اگر اینها برخی از افکار شما هستند، کاملاً اشکالی ندارد. اما برای بازیابی ضرر یا کسب وجوه بالا در یک روز در دام باز کردن تراکنش های متعدد نیفتید. این اشتباهی است که نه تنها مبتدیان مرتکب می شوند. حرفه ای ها نیز گاهی آن را می سازند. در پس چنین تصمیماتی احساساتی نهفته است. احساسات به شما می گویند که بارها و بارها وارد بازار شوید، حتی اگر می دانید شرایط چندان مساعد نیست. بنابراین سوال این است که زمان مناسب برای توقف معاملات برای امروز چه زمانی است؟